YAZ OKULU VE ÖZEL DERS

Yaz Okulu Ve Özel Ders

MÜJDE!! 2017 YAZ KURSU DETAYLARI BELİRLENDİ 

Yes English İngilizce Kursları, yoğun talep üzerine bu yaz 11. 'si gerçekleşecek olan Yaz kursu'nun tarihlerini açıkladı.

Maltepe şubesinde, 31 Temmuz'da başlayacak olan yaz kursu 24 Ağustos'ta sona erecek olup , haftada 4 gün ders işlenecektir.

Planlanan ders günleri , Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe'dir.

Günde 3 ders saati işlenecek olup,Haftada 12 , Ayda 48 ders saatine tekabül etmektedir.

Oldukça verimli olan yaz kursu için ön kayıtlar yoğun bir şekilde alınmaya başlamıştır.

Yaz kursu hakkında detaylı bilgi almak isteyenler İletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler.

YAZ KURSU

Yaz dönemi İngilizce kurslarımız konuşma ağırlıklıdır.

Yaz kursumuz haftanın 4 günü, günde 3 ders saati olmak üzere ; haftada 12 ders saatidir , toplam 48 ders saatidir ve 4 haftada tamamlanır.

-Junior Gruplar  ( 2,3,4)    sınıflar

-Teenager Gruplar (5,6,7,8)  sınıflar

-Highschool Gruplar (9,10,11) sınıflar

-Üniversite Öğrencileri

Yaz kursu boyunca; alanında deneyimli, ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenler ve Kolej öğretmenleri dönüşümlü olarak derslere girerler.

- 1 seviye 48 saattir 4 hafta da tamamlanır.

- Tüm materyaller ücretsizdir.

- Eğitim programımız 8 seviyeden oluşmaktadır.

 

ÖZEL (BİREBİR) DERSLER

Düzenli olarak devam eden sınıf derslerine zaman yetersizliğinden dolayı katılamıyorsanız;  öğrencilerimize uygun gün ve saatlerde size , özel ders imkanı sunuyoruz.

Özel derslerimiz öğrencimizin seviyesine göre, anadili İngilizce olan yabancı  öğretmenlerimiz ya da Türk öğretmenlerimiz eşliğinde gerçekleşir.

Birebir derslerimizde ; dilde hakimiyet unsurları olan ; okuma,yazma ve anlama becerilerini hedef alarak,en kısa sürede sağlam temellerle İngilizce’ye hakimiyet sağlanır.

#H2 KIDSENGLISH

#H1 #YESENGLİSH #ingilizce eğitiminin mümkün olduğunca erken yaşlarda başlaması gerektiğinin bilincindedir.#kidsenglish ayrı bir uzmanlık gerektirmektedir.#YESENGLİSH #kidsenglish gruplarında başarıyla verilen eğitimde sınıflarımız maksimum 12 kişidir. #kidsenglish gruplarımıza Amerikalı öğretmenlerimiz dönüşümlü olarak girmektedir. #kidsenglish gruplarımızda derste kelimelerin türkçe karşılıkları verilmez. Kalıp ve cümle şeklinde bir eğitim verilir.#kidsenglish gruplarımızda 1 dönemde 9 ay boyunca eğitim verilir. #YESENGLİSH #kidsenglish programlarını 2006 yılından beri başarılı bir şekilde devam ettirmektedir.