Galeri

 MALTEPE YAZ KURSU

#YESENGLİSH yaz kursu konuşma ağırlıklı gruplarını oluşturuyor. #Maltepeyazkursu ile konuşma seviyenizi ilerletecek ve farkı göreceksiniz. #Maltepeyazkursu haftanın 4 günü eğitim vermektedir. #İngilizce seviyenizi #Maltepeyazkursu ile Amerikalı öğretmenlerimiz ve deneyimli kadromuz ile yükselteceksiniz. #Maltepeyazkursu yaz aylarınızı değerlendirmek için mükemmel bir fırsat #İngilizce seviyeniz ne olursa olsun #Maltepeyazkursu ’nda size uygun sınıflarımız mevcuttur.#YESENGLİSH yazınızı değerlendirmek için çok iyi bir fırsat #Maltepeyazkursu size eğlenceli bir yaza davet ediyor.

MALTEPE ÇOCUKLAR İÇİN DİL KURSU

#YESENGLISH #çocukingilizcesi alanında başarısını kanıtlamış bir kurumdur. #maltepeçocuklariçindilkursunda yaptığımız aktiviteler ile çocuklarımız #ingilizce ‘yi sevecek ve anlayacaklar. YES ENGLISH’te ezbere dayalı bir sistem kullanılmaktadır.#Maltepeyabancıdilkursu size #ingilizceyi sevdirecek,siz de #ingilizce konuşmanın heyecanını yaşayacaksınız.#Maltepeçocuklariçindilkursu #yabancıdil eğitiminde #drama ağırlıklı bir sistem kullanır.#Maltepeyabancıdilkursu ‘na geldiğinizde doğru yere geldiğinizi siz de anlayacaksınız. #YESENGLIH ile #ingilizce ‘nizi tam istediğiniz seviyeye getireceksiniz. #maltepeçocuklariçindilkursu arayışınızın doğru seçimini yaptığınıza karar vereceksiniz ve çocuğunuzdaki gelişmeyi kısa sürede farkedeceksiniz.#Maltepeyabancıdilkursu olarak bize güvenip,çocuklarınızın eğitimini emanet ettiğiniz için teşekkür ederiz.

ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE
YETİŞKİN İNGİLİZCESİ

#YESENGLISH’te #ingilizcenin tam ve doğru gelişmesi için sadece #ingilizce konuşulur.#yetişkiningilizcesinde bu çok önemlidir.Aynı yöntemi #çocuklariçiningilizce stratejimizde de uygulamaktayız.Öğrencilerimizin #ingilizce konuşma becerilerinin gelişmesi için #yetişkiningilizcesi gruplarımızın derslerine,alanında uzman,Amerikalı öğretmenlerimiz girmektedir.#Çocuklariçiningilizce’de çocuklarımız daha aktif .Derse katılımlarını,oyunlar,aktiviteler,mini tiyatrolar ile sağlamaktayız.#Yetişkiningilizcesinde siz değerli öğrencilerimizin memnuniyeti bizi çok mutlu etmektedir.Sizden gelen olumlu dönüşler son derece sevindiricidir.Aynı dönüşleri,#çocuklariçiningilizce gruplarımızdan da almaktayız.